Prenájom plošín po celej SR za výhodné ceny!

23. novembra 2015

Naša plošina svietila pri natáčaní filmu na zámku Betliar

Pri prenajímaní plošín sa stretávame s kadečím, ale táto práca bola aj pre nás skvelá skúsenosť. Najprv sme boli prekvapený keď sa nám ozvali zo známeho štúdia "Potrebujeme si prenajať plošinu na zámku Betliar". Na tom by nebolo nič divné, a teda sme prácu privítali s vidinou malého pracovného výletu. Keď sme prišli na miesto zistili sme, že to bude celkom zábava.

Vysokozdvižná plošina je ideálna aj na osvetlenie pri nakrúcaní filmov

Po rozložení vysokozdvižnej plošiny a zaškolení štábu do jej používania, sme sa dozvedeli na čo sme vlastne tu "Ideme svietiť" kričal z diaľky producent. Naložili sme  na našu modrú krásku plošinu UPRIGHT TL33 asi so 150 kilami svetelnej techniky a divadlo mohlo začať.

Prenájom plošiny Betliar

Štáb si pochvaľoval ľahkú manipuláciu, jednoducho si z dola riadili výšku a smer svetla, čo im dovolilo nasvietiť scény podľa ich predstavy. My sme mali dobrý pocit z ich spokojnosti a samozrejme z nečakanej možnosti byť pri natáčaní filmu. Ani si neviete predstaviť koľko tam maká šikovných ľudí.

Ďakujeme za skúsenosť.

Ak si potrebujete prenajať plošinu/pracovný stroj, overiť dostupnosť, alebo len zistiť ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

Zavolajte nám

 0908 939 355

alebo napíšte


 0908 939 355

Po-Pia:   NON-STOP
So-Ne:    Po dohode
ELE-FRID s.r.o.
Š. M. Daxnera 1253/7
Rimavská Sobota 979 01
Slovenská republika
apartmentenvelopephone-handsetclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram