Prenájom plošín po celej SR za výhodné ceny!

O nás

Ponúkame kvalitné riešenia pre Vaše bývanie
Naša profesionalita je základom dobrej spolupráci, pri ktorej dbáme v prvom rade na bezpečnosť ako aj na prísne normy STN EN. Vaše nároky sú pre nás výzvou spraviť Vám budúcnosť krajšou. Jednoduchosť, komfort v oblasti ovládania a šetrenia energií sú len malou častou cesty k Vášmu úspechu. Našou úlohou je spraviť Vás šťastným a tým sme šťastný aj my.
Ďalej sa zaoberáme: Kamerovými systémami na nevyhnutné vybavenie prevádzok, obchodných domov, verejných priestorov, všade tam, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a hlavne vyhodnocovanie udalosti buď v reálnom čase alebo záznamu.
Sme firma v ktorej, sme vyučení elektrikári a v tomto obore máme 20-ročnú prax. Svoju firmu sme založili v roku 1996. Počas dlhoročnej činnosti v rôznych oblastiach elektro-inštalačných prác sme získali veľké množstvo skúseností, ktoré využívame pri súčasných projektoch. Napr. pre spoločnosť ZIPP sme spolupracovali na stavbe požiarnej zbrojnice v Rožnave. Robili sme menšie aj väčšie obchodné domy a priestory. Sme ideálnym partnerom pri elektrikárskych a výškových prácach.

Samozrejmosťou je aj bezpečnosť pri práci, na ktorú kladieme obzvlášť veľký dôraz. Sme držiteľom osvedčenia riadenia prevádzky a činnosti vykonávaných na elektrických zariadeniach. Zaoberáme sa montážou, rekonštrukciou, údržbou a servisom elektrických zariadení, vrátane bleskozvodov. Navrhujeme a realizujeme elektroinštalačné práce. Robíme kompletné elektroinštalácie rodinných domov a bytov či kancelárií. Opravujeme havarijné stavy.

Sme špecialisti na:

Prenájom plošín
Servis a opravy elektrických závad v rodinných domoch, bytoch a iných priestoroch
Kompletné elektroinštalačné práce, poradenstvo s tým súvisiace 
Kompletná montáž, demontáž ako aj revízie bleskozvodov
Kompletné káblovanie TV káblov, počítačových sietí, štrukturovanú kabeláž, žľabové systémy, káblovanie elektrických zabezpečovacích systémov (ERS), konzultácie, poradenstvo a revízi
Oprava a údržba vyhradených elektrických zariadení do 1000V a nad 1000V vrátane revíznych správ na danom zariadení
Projektovanie elektrických zariadení
Montáž elektrických prípojok
 0908 939 355

Po-Pia:   NON-STOP
So-Ne:    Po dohode
ELE-FRID s.r.o.
Š. M. Daxnera 1253/7
Rimavská Sobota 979 01
Slovenská republika
apartmentenvelopephone-handsetclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram